تعمیر لباسشویی اصفهان

فهرست مطالب

تعمیر لباسشویی در اصفهان

تعمیر لباسشویی در اصفهان بخاطر جمعیت زیاد شهری و شلوغی و ترافیک و همچنین ساختار آپارتمانی شهر ، از مشکلاتی است ک امروزه راه حل ساده ای دارد .

لباسشویی یکی از وسایل مهم در خانه برای خانواده است. شست و شوی لباس ها اگر لباسشویی خراب شده باشد یک مشکل بسیار حاد خواهد شد . لباسشویی ها انواع مختلفی دارند مانند :  اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک و لباسشویی های دستی.

امروزه خانواده‌ها بیشتر از لباسشویی های اتوماتیک استفاده می کنند انواع برند الجی و سامسونگ یا بوش و انواع ایرانی آن.

لباسشویی به دلیل اینکه استفاده مداوم و زیادی از آن نمی‌شود جزو دستگاه‌های که خرابی کمی دارد اما استفاده نادرست از آن می تواند لباسشویی را خراب کند به طور مثال بیش از اندازه پر کردن یا بیش از اندازه خالی گذاشتن لباسشویی این کار باعث لرزش های شدیدی در زمان خشک کردن لباس میشود. تعمیر لباسشویی اصفهان از خدمات مهم تعمیرکاران خانگی است و تکنسین های ما با دقت و مهارت بالایی این مورد را انجام میدهند چرا ک لباسشویی علاوه بر اهمیت عملکرد آن ، جزئی از دکوراسیون آشپزخانه است .

تعمیر لباسشویی در اصفهان

از جمله ایرادات شایعی که در لباسشویی ها اتفاق می افتد موارد زیر است :

 • لرزش های شدید
 • سر و صدای زیاد
 • نشت آب
 • روشن نشدن لباسشویی
 • بو گرفتن لباس ها
 • باز نشدن درب
 • بسته نشدن درب
 • خراب شدن خشک کن
 • عدم ورود آب به مخزن لباسشویی
 • به هم ریختن برنامه شستشوی
 • نشت آب هنگام شستشو
 • تمیز نشدن لباس ها

اگر ماشین لباسشویی شما نشتی آب دارد یا آب را به خوبی تخلیه نمیکند یا موقع خشک کردن لباس ها تکان های شدید می‌خورد یا لباس‌ها را به خوبی خشک نمی‌کند یا سر و صدای زیادی دارد یا پودر شستشو را به خوبی در آب حل نمی کند یا دمای آب به میزان مناسبی بالا نمی رود و یا از اطراف درب لباسشویی کف و آب خارج می شود باید با تعمیرکاران خانگی برای تعمیر لباسشویی در اصفهان تماس بگیرید

لرزش شدید لباسشویی موقع کار

بیشترین مشکلی که لباسشویی پیدا می‌کند مشکل تکان ها و حرکات شدید در زمان خشک کردن لباس است. این ایراد به چند دلیل اتفاق می‌افتد؛

اولین و مهمترین دلیل آن تراز نبودن لباسشویی است. زیر همه لباسشویی پایه های پیچ داری هست که به وسیله آن ها می توان لباسشویی را بهتراز کرد و لقی پایه ها را گرفت. به این ترتیب شما می توانید با شل و سفت کردن پیچ ها از درجا لق زدن لباسشویی جلوگیری کنید.

مشکل بعدی که باعث تکان های شدید لباسشویی می‌شود بیش از حد سنگین شدن آن و یا بیش از اندازه خالی بودن لباسشویی است. که در زمان خشک کردن لباس باعث میشود یک طرفه محفظه لباسشویی سنگین‌تر از طرف دیگر شود و تکان‌های شدیدی به خصوص در دورهای بالای خشک کن اتفاق بیفتد.

تعمیر لباسشویی اصفهان

برای حل این مشکل به دو روش می توان عمل نمود اول اینکه میزان مناسبی از لباس را طی زمان و با آزمون و خطا پیدا کنید تا لباسشویی دچار تکانهای شدید نشوند .

دومین مورد  اینکه از خشک کن با سرعت پایین تری استفاده کنیم اکثر لباسشویی های جدید امکان انتخاب سرعت خشک کن را به شما می دهد می توانید از دور ۴۰۰ که پایین‌ترین دور خشک کن لباسشویی را استفاده کنیم این کار هم به طول عمر لباسشویی اضافه می‌کند و هم باعث می‌شود تکانهای شدید تا جای ممکن کم شود.

بهتر است هرچند وقت یکبار ، زمانی که حس کردید تکانهای لباسشویی اندکی بیشتر از حالت معمول است با یکی از تعمیرکاران ما برای تعمیر لباسشویی در اصفهان تماس بگیرید

سر و صدای زیاد لباسشویی

بیشتر لوازم خانگی هنگام کار تا حدودی صدا دارد .اما اگر متوجه شدید صدای لباسشویی شما تغییر کرده و یا صدای ناهنجاری از خود بروز می‌دهد اولین کار این است که دستگاه را خاموش کنید و با یکی از تعمیرکاران ما تماس بگیرید این صدا ممکن است به دلیل خرابی موتور ، بلبرینگ محفظه شستشو و یا از قسمت شیر برقی ها باشد.همچنین امکان دارد در قسمتی از دستگاه چیزی جایی گیر کرده باشد. به همین دلیل باید سریعا برای تعمیر لباسشویی اصفهان با ما تماس بگیرید.

 تعمیر لباسشویی

نشت آب از لباسشویی

نشت آب از لباسشویی شاید علاوه بر ناخوشایند بودن بسیار خطرناک هم باشد چون لباسشویی یکی از معدود وسایلی خانگی که علاوه‌بر برق،  آب نیز درون آن جریان دارد. تلاقی آب و برق احساس خطری به انسان می‌دهد.  به همین دلیل نشتی در لباسشویی را باید خیلی سریع و قبل از اینکه خطری ایجاد بکند پیگیری و رفع کرد. تعمیرکاران خانگی برای تعمیر لباسشویی در اصفهان ، اماده خدمت رسانی هستند.  نشت آب از لباسشویی ممکن است به این دلایل باشد  :

 1. نشتی یا پارگی شیلنگ آب ورودی
 2. نشتی از مخزن شستشوی لباسشویی
 3. نشت آب از پمپ تخلیه
 4. نشتی آب از شیر برقی ورودی
 5. مشکل اتصالات شیلنگ ها و لوله کشی داخلی
 6.  کاسه نمد ها و بلبرینگ دیگ شستشو
 7. مشکل دز محفظه پودر شستشو
 8. لاستیک دور درب

تمیز نشدن لباس ها

گاها پیش می آید که لباسشویی لباس ها را تمیز نمی شوید ، اما دلیل به وجود آمدن این مشکل چه می تواند باشد؟ چگونه باید رفع شود؟

بهتر است این نکته را برای شما بیان کنیم ، در صورت سرویس منظم لباسشویی با این مشکل رو به رو نمیشوید. در زمانی که شستشوی لباس به درستی انجام نمی شود ، علت آن یکی از موارد : انتخاب برنامه اشتباه برای شستشو ، قرار دادن بیش از اندازه لباس در لباسشویی ، جرم گرفتگی درام و سبد شستشو یا ریختن بیشن از اندازه موادشوینده می باشد.

بو گرفتن لباسها در لباسشویی

بو گرفتن لباسها در لباسشویی به چند دلیل اتفاق میوفتد.  اول ، خارج نکردن لباسهای شسته شده برای مدت طولانی از لباسشویی . بدلیل رطوبت بالای محیط داخلی  ، احتمال زیادی وجود دارد ک باکتری و قارچهایی که بخاطر زمان کوتاه شستشو بخوبی دفع نشده باشند بسرعت رشد کرده و محیط بوی نامطبوعی بگیرد. به همین دلیل بهتر است در پایان برنامه شستشو ،  سریعا لباسشویی را تخلیه کنید .

دومین مورد ، ماندن آب و باقی مانده شوینده در لاستیک دور درب است. این مورد به تدریح علاوه بر پوسیدگی لاستیک دور درب ،  باعث انتشار بوی بد میشود.

مورد بعدی ، گیر کردن پسماند در مخزن کف لباسشویی است ، به شکلی که پمپ تخلیه امکان مکش و تخلیه کامل آن را ندارد و باعث انتشار بویی شبیه فاضلاب میشود. این مورد بخصوص ، چیزی نیست که خودتان بتوانید آنرا رفعع کنید و حتما باید با تعمیرکاران ما برای تعمیر لباسشویی در اصفهان تماس بگیرید.

 تعمیر لباسشویی اصفهان

کار نکردن خشک کن لباسشویی

پایانی ترین مرحله در شستوشوی لباس توسط لباسشویی خشک کردن لباس ها می باشد. اما گاها این مشکل در لباسشویی به وجود می آید که خشک کن کار نمی کند. علت بروز این ایراد می تواند خرابی در هر یک از موارد : تاخو یا تاکومتر موتور ، تخلیه نشدن آب لباسشویی ، سوختن سیم پیچ دور تند خشک کن ، برد الکترونیکی و موتور باشد. در برخی موارد اضافه بار ماشین لباسشویی باعث می شود که خشک کن کار نکند.

عدم تخلیه آب لباسشویی

در مواردی که آب ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نمی شود درب آن قفل می شود و شما نمی توانید لباس ها را از داخل دیگ آن خارج کنید. زیرا برنامه لباسشویی طوری تنظیم می شود که برای جلوگیری از نشتی در صورت وجود آب ، درب دستگاه قفل می شود. هر لباسشویی برای شستشوی لباس ها دو تا سه بار آبگیری و تخلیه انجام می دهد. ایجاد اختلال در قسمت تخلیه دستگاه باعث توقف فعالیت آن می شود. ممکن است با ورود یک لباس کوچک مانند جوراب پمپ تخلیه مسدود شده باشد. در موارد حادتر ممکن است پمپ تخلیه شکسته باشد و یا پروتنه آن شکسته باشد.

روشن نشدن لباسشویی

در برخی موارد کاربران اعلام می کنند که ماشین لباسشویی در حین کار متوفق شده است یا اصلا دستگاه روشن نمی شود. در مواردی که ماشین لباسشویی روشن نمی شود ممکن است مشکل به وجود آمده از سیم کشی ، دوشاخه برق ، خازن ورودی برق ، موتور دستگاه یا برد الکتریکی باشد. اما علت کار نکردن لباسشویی چیست؟ در مواردی که ماشین لباسشویی روشن می شود اما شروع به کار نمیکند، وجود اختلال در عملکرد قطعاتی همچون : پمپ تخلیه آب ، خرابی برد ، تمام شدن ذغال های موتور ، خراب شدن میکروسویچ قفل در و یا خرابی دکمه پاور یا استارت دستگاه می باشد. برای رفع مشکلات هر یک از این قطعات باید به صورت جداگانه بررسی و عیب یابی شوند تا قطعه معیوب را پیدا کنیم.

 

عدم ورود آب به مخزن لباسشویی

درصورتی که آب وارد مخزن لباسشویی نشود ، فعالیت دستگاه شروع نمی شود. هنگامی که در آبگیری ماشین لباسشویی اختلالی به وجو می آید باید موارد زیر را بررسی کرد:

 • فلیتر های شیر برقی چک شود
 • برد الکتریکی لباسشویی
 • شیلنگ آب ورودی
 • هیدرواستات

چنانچه لباسشویی شما با مشکل آبگیری رو به رو شد ، جهت تعمیر لباسشویی اصفهان با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان این مشکل را رفع نمایم.

تعویض قطعات و تعمیر لباسشویی در اصفهان

اگر در هنگام تعمیر لباسشویی در اصفهان توسط تیم ما نیاز به قطعات جانبی دستگاه باشد تعویض و تعمیر این تجهیزات توسط خود کارشناسان ما انجام می‌شود. معمولاً تجهیزاتی مانند برد دیجیتال، تایمر، المنت گرمکن، پمپ تخلیه ،شیر برقی های ورودی و خروجی ،موتور لباسشویی، بلبرینگ دیگ شستشو ، محفظه شستشو ، برای انواع ماشینهای ایرانی و خارجی ممکن است نیاز شود. این قطعات به صورت فابریک و اورجینال تهیه می‌شود و تا جای ممکن است قطعات کپی و چینی استفاده نمی شود.

این تعمیرات ۶ ماه گارانتی دارد و شما میتوانید با خیال راحت از تعمیر سریع و صادقانه لباسشویی خود در منزل استفاده کنید.


با ما تماس بگیرید

09017610041 09134068445


تعمیر در محل انواع لباسشویی

تعمیرکار خانگی برای تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان دوره های آموزشی زیادی را در مراکز آموزشی و نمایندگیها گذراندند. اکثر لباسشویی های ایرانی و خارجی ساختار یکسانی دارند و به همین دلیل تعمیر بسیاری از این دستگاه ها بسیار شبیه یکدیگر است .تعمیر کاران خانگی در اسرع وقت با بالاترین کیفیت و هزینه منصفانه در محل سکونت یا کار شما حاضر می‌شود و لباسشویی شما را همانجا در محل تعمیر می‌کند اگر به هر دلیل نیاز به تعویض قطعه باشد پس از تهیه قطعه مجدداً به محل شما مراجعه کرده و قطعه را تعویض می‌کند و با تست کردن عملکرد لباسشویی آن را به شما تحویل می دهد.

نکاتی برای نگهداری از ماشین لباسشویی

با رعایت هر یک از نکات زیر می توانید میزان خرابی های دستگاه را کاهش دهید:

 • برای جلوگیری از رشد قارچ و میکروب پس از پایان کار دیگ لباسشویی را با دستمال خشک کنید.
 • هنگام قرار دادن لباس در لباسشویی چک کنید اجسامی مانند سنجاق ، سکه و … همراه لباس نباشند.
 • منتاسب با ظرفیت دستگاه داخل آن لباس برای سشتشو قرار دهید.
 • محل نصب لباسشویی مکانی صاف باشد تا دستگاه دچار لرزش نشود.
 • لباسشویی را در مکانی دور از تابش نور خورشید نصب کنید.
 • حداقل فاصله لباسشویی با دیوار باید ۵ سانتی متر باشد.
 • فیلترهای ماشین لباسشویی را به طور مداوم و مرتب تعویض کنید.
 • از شوینده های مخصوص لباسشویی استفاده کنید.
 • در هنگام فعالیت برنامه شستشو را تغییر ندهید.